Sosyal Medya Takipçi Hizmeti

Anasayfa » Sosyal Medya Takipçi Hizmeti

81 milyon nufuslu ülkemizde 51 milyon kişi aktif sosyal medya kullanıcısı. Türkiye’de her 60 sn’de 95.829,00 TL’lik online satış gerçekleşiyor. E-ticaret trafiğinin ve online satışların %51’i sosyal medya platformları üzerinden gerçekleşiyor. Günümüzde işletmelerin, kurum ve kuruluşların itibar puanlamasında gerek müşteri gerekse araştırma şirketleri sosyal medya hesaplarını da incelemeye alıyor.

uzumnet.com’da yer alan sosyal medya hizmetlerimiz ile Instagram, Twitter, Facebook  vb. sosyal medya platformlarındaki itibarınızı, etkileşimlerinizi arttırarak satışlarınızı ve potansiyel müşteri oranınızı arttırabilirsiniz.

  • Instagram Takipçi, Beğeni ve İzlenme Hizmetleri

Instagram hesaplarınızda paylaşacağınız story ve öne çıkarılan hikayeler alanları müşterileri ürün hizmet veya işletme ile direkt etkileşime geçmesi için en önemli alan alanlardan birisi fakat bu alanlarda özel link oluşturulması için en az 10.000 takipçi ihtiyacı bulunmakta. Bu ihtiyacınızı organik bir şekilde elde etmek zaman alacaktır, reklam maaliyetlerisi ise gerçekten çok maliyetli olacaktır, bu noktada size en uygun çözümler ile takipçi sayınızı arttırmayı sağlıyoruz.

Günümüzde birçok bot yazılım vasıtası ile kurumsal hesaplarınızı takip eden organik takipçileriniz, rakip firmalar tarafından yazılımsal takip, beğeni vs. etkileşime girilerek kendi hesaplarına ziyaret oluşturabilir ve dolayısı ile kendi ürün ve hizmetlerine halihazırdaki müşterilerinizi kendi tarafına çekebilir. Bu sebeple hesaplarınıza inorganik takipçi edinmek müşterileriniz üzerinde algı yönetimi yapılmaması adına sizi korur.
Sizin organik takipçileriniz, rakibinizin potansiyel müşterisidir ve öyle kalmalıdır!

Instagram gönderileriniz yeterli etkileşimi almıyorda gönderinizi gören müşterilerinizdeki kurumsal itibarınızı olumsuz etkileyebilir, beğeni hizmetlerimiz ile istediğiniz gönderiniz için beğeni takviyesi gerçekleştirebilirsiniz. Gönderilerinizin takipçi sayınızla doğru orantılı şekilde beğeni ve izlenme almasına önem gösteriniz.

  • Instagram Keşfet Etkili Hizmetler

Yeni Instagram güncellemeleri ile kullanım oranı büyük ivme yakalayan “Keşfet” alanında sizin ürün veya hizmetleriniz yer alabilir! “Keşfet Etkili Hizmetlerimiz” kategorimizdeki servislerimizden vereceğiniz siparişleri ile gönderileriniz erişim,ziyaret,beğeni,izlenme,kaydedilme oranlarını arttırarak popüler ve etkili bir gönderi izlenimi yaratabilirsiniz. Keşfet’te ilgli alanına giren ve yüksek etkileşimi almış gönderiler genellikle yer alır.

Aldığınız servisler ile gönderinizdeki hashtaglere tıkladığınızda başlıca gönderilere yükselirsiniz ve o hashtagdeki ve gönderinizdeki ürün veya hizmet ile ilgili olan kişilerin keşfet sekmesinde yer alarak potansiyel müşterilerinize erişim sağlayabilirsiniz.

  • Özel Yorum Hizmetleri

Son zamanda kurumlar ve satılan ürünlerin itibarları konusunda potansiyel müşterileriniz daha önce o ürünü almış kişilerin yorumlarına önem vermekte. Hesabınız çok yeni olabilir  veya müşterileriniz yorum yapmak konusunda çok aktif olmayabilir. Sorun değil uzumnet.com daki yorum servisi ile kendi belirlediğiniz yorumları gönderinizin altına farklı kullanıcılar tarafından yorum yapyırabilirsiniz!

  • Aylık Otomatik Beğeni ve İzlenme Hizmetleri

Otomatik beğeni  ve izlenme hizmetlerimiz ile her gönderiniz için beğeni siparişi oluşturmanıza gerek kalmadan 30 gün içerisinde paylaşacağınız tüm gönderilere otomatik olarak beğeni ve izlenme gönderebilen servislerimizden faydalanabilirsiniz.

  • Canlı Yayın HizmetleriCanlı yayında ürün satışı yapan işletmelerin canlı yayın esnasında izleyici sayısını arttırmak için oluşturduğumuz bu servis ile canlı yayını izleyen insan sayısının artması ile ilgili hesap canlı yayınlarda trende düşebilir ve o hesap ile ilgili kullanıcılara mevcut canlı yayınınız öneri olarak sunulabilir ve potansiyel müşterilerinize erişim imkanı sağlamış olursunuz.
  • Kişi Etiketleme Hizmetleri

uzumnet.com ‘a özel bu servis ile belirlediğiniz bir profilin son takipçilerini veya belirlediğiniz kullanıcı listesini paylaştığınız gönderinin altına farklı kullanıcılar tarafından etiketlenmesini sağlar. Bu sayede etkileşimlerinizi arttırabilirsiniz, rakiplerinizin takipçilerini dolaylı yoldan hesabınıza ziyaret sağlamasını sağlayabilirsiniz.

  • Diğer hizmetler:

Facebook, Twitter, Telegram, Youtube, Pinterest, Periscope, Twitch, Dailymotion, Vk, Okru, Linkedin, ve diğer tüm sosyal medya platformları için hizmetler ve çözümler sunuyoruz!

 

Demo Talebinde Bulun

Şimdi Ön Başvuru Yaparak İndirim Fırsatını Kaçırmayın!