OYB Emlak

05.03.2018
202
OYB Emlak

O.Y.B. Turizm – Emlak Danışmanlık kuruluş tarihi 2008 olan, piyasa enstrümanlarını ve değişimlerini sürekli takip eden, Doğru Fiyat – Doğru Yatırım mantığı ile müşterilerini kısa sürede hedeflerine ulaşmalarını dolayısıyla müşteri memnuniyetini sağlamayı ve sürekli kılmayı en ön planda tutan bir Gayrimenkul Danışmanlık firmasıdır.

Emlak Sektörüne Bakışımız Hakkında;

İnsanlık tarihinin başlangıcından beri barınma, birincil ihtiyaç olmuş ve zamanla beraber bu barınaklar çeşitlenmiş, kullanım amaçları ve vasıfları değişerek gayrimenkul adını almıştır.

Dünya içerisinde bir başka dünyadır, sahip olduğumuz evimiz, iş yerimiz, ofisimiz, yazlığımız; yani sahip olduğumuz gayrimenkulümüz.

Bazı sorular vardır: “Bir gayrimenkulü değerlendirirken nasıl değerlendirmeli, neye göre değerlendirilmeli, ne eksiktir değerlendirmede ne fazla? Alırken hangi faktörlere bakılmalıdır, nerede ne değerde nasıl bir yer almak doğrudur?” Çok değişkeni olan bu soruların yanıtı bizim oluşturduğumuz, müşteri memnuniyetini hedef alan, Doğru Fiyat – Doğru Yatırım çalışmalarımızdır.

Bu sorumluluk bilinciyle hizmetlerimize devam etmekte ve daha ileriye götürme gayretindeyiz.

Neden O.Y.B. Turizm – Emlak Danışmanlık ?

O.Y.B. Turizm – Emlak Danışmanlık herhangi bir gayrimenkul alımınızda sizlere ihtiyacınız ile ilgili alternatifler sunarak alanlarında gerçek değerlerle mukayeseler yapma imkanı verir.

O.Y.B. Turizm – Emlak Danışmanlık herhangi bir gayrimenkul satımında, gayrimenkulü doğru tanımlayarak az zamanda talep eden çok kişiye bu gayrimenkulü tanıtma görevini üstlenir.

Ekspertiz

O.Y.B. Turizm – Emlak Danışmanlık, doğru hizmet, dürüst ticaret ve güvenilir desteği ile yatırımlarını gayrimenkul alanında değerlendirmek isteyen siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Kontrollü Ekspertiz değerlendirme yapısı ile satışa çıkardığınız emlak ve gayrimenkullerinizin gerçek değerinde fiyatlandırma ile kazancınızı gözetir.

Günün 24 saati hizmet ilkesi ve İnteraktif formları ile aradığınız Emlak ve satacağınız Emlaklarınızı hızlı ekspertiz değerlendirmeleri ile piyasaya sunar.

www.oybemlak.com

Demo Talebinde Bulun

Şimdi Ön Başvuru yaparak %15 ekstra indirim fırsatını kaçırmayın.