Orjin Nut

21.10.2019
286
Orjin Nut

Fındık milattan önce 2000’li yıllara dayanan çok eski, lezzeti dillere destan ve bünyesinde farklı enzimleri barındıran bir enerji deposudur. Yıllarca filmlerde repliklere, reklamlarda ince mesajlara konu olan fındık, bu kez apayrı bir gücünü ortaya koymuşa benziyor. Karadeniz’in en lezzetli fındıklarının yetiştiği Giresun’dan 20 ayrı mucizevi bitki ile zenginleştirilmiş bir afrodizyak etkili fındık ezmesi üretmişler ve adına Orjinnut demişler.

Bizde Giresun hayranlığımızı aldık yanımıza ve bu yeni ürünü incelemeye koyulduk.

Natürel bir afrodizyak olan fındığın içerisindeki diğer bitkilerle plus bir etki yaratıyormuş aslında. 1.5 yıllık bir AR-GE ürünü olan Orjinnut ipinden fındığına tüm içerik ve ambalajı insan sağlığını ön planda tutarak çevreci ve doğal olarak üretilmiş. Üzerindeki tüm ambalajı %100 geri dönüştürülebilir olan ürün Karadeniz’de sürdürülebilir doğanın sonuna kadar destekçisi de aynı zamanda.

2014 İstanbul 8.Giresun Günleri’nde ilk lansmanı tanıtılan ürün; %100 yerli üretim ve yerli sermaye ile geliştirilmiş. Yani yine Karadeniz ve yine Girişimci Karadenizliler…

orjinnut.com

Demo Talebinde Bulun

Şimdi Ön Başvuru yaparak %15 ekstra indirim fırsatını kaçırmayın.