Gedap

22.10.2019
387
Gedap

Amacımız GEDAP olarak ülkemize veya dünya insanlığına faydalı nice insan, buluş veya icatlar kazandırabileceğimizi göstermek. Bu platformda yaşadığımız toplum içinde; mevcut dahiler yanı sıra, gizli kalmış, imkan bulamamış, kendini gösterememiş, fırsat yakalayamamış keşfedilmeyi bekleyen dahi, üstün yetenekli tüm çocuk ve gençleri gün yüzüne çıkarmak ve onları fırsatlarla buluşturarak dünya ve insanlık geleceğine kazandırmaktır.

Bizim gibi düşünen, üreten, idealist, vizyon sahibi başka bireyleri de bir araya getirerek ortak akıl üzerinden katma değer üreteceği bir platform hedefliyoruz. Eğer bilinçli ve yetenekli arkadaşların destek ve katkılarını yakalayabilirsek güzel ve değerli buluşların açığa çıkacağı günleri birlikte yaşayabileceğiz.

Fikir ve düşüncesi olan her gencin projesini anlatmasına, projelendirmesine, mali ve tesis kaynağı bulmasına, olgunlaştırmasına, tanıtımına ve hayata kazandırılmasına destek verip onların sesi olacağız.

Bu web sitesinde üstün zekalı, özel becerili, genç dahi adaylarının buradan projelerini topluma ve muhataplarına anlatmalarını sağlayacağız. İlgi çeken projeleri geliştirmek ve gerçekleştirmek için ilgili alanda uzmanlar ile irtibata geçerek onlarında katkılarını alarak projemizi tanıtmak ve geliştirmek isteğindeyiz.

Biz dahi değiliz ama amatör ruhumuzla üstün zekalı ve dahi gençlerin tanıtım ve amaçlarına ulaşmalarını sağlayıcı profesyonel bir platforma imza atmak istiyoruz.

Bizlerden inanç ve umudunu esirgemeyen herkese şimdiden teşekkürler.

gedap.org

Demo Talebinde Bulun

Şimdi Ön Başvuru yaparak %15 ekstra indirim fırsatını kaçırmayın.