Aydın Tekstil

05.03.2018
297
Aydın Tekstil

Misyonumuz kalite’dir. Çünkü kalite insanlık aleminin ortak değeridir. Kalite günümüzde de yaşamın 4. boyutudur. Aydın Tekstil kalite yolu ile insan yaşamına derinlik getirmekte ve onu yeniden inşa etmektedir. İnsanı yaratan biz değiliz ancak onu inşa ve dekore ederek toplumdaki statüsünü belirleyen biz olabiliriz.

İnsanı giydirmek onu dekore etmek ve yeniden yaratmaktır. Bunu ayrıca kalite bağlamında yaptığımızda en yüce değer olan insan’a ve onun moraline büyük katkıda bulunduğumuza inanıyoruz. Kaliteyi yaratmak ve yaratılan kalitenin arkasında durmak çok ciddi angajman gerektirir. Bu bir yemindir.

Yüzlerce insanın beyni emeği ve gücü ile meydana getirdiği kalite ciddi bir inanç birliğinin ürünüdür. Yaratılan kalitenin arkasında durmak ve sonuna dek onu yaratmaya çalışmak, bu konuda her gün biraz daha ileriye gitmek Aydın Tekstil’in karakteridir. 1983 yılında kurulan firmamızın başlangıç hedefi fason çalışmak olmuştur.

Fasonda kalite anlayışı ile en üst düzeyde imalatçılarla çalışmış olmaktayız. Aynı anlayış ile 2000 yılından günümüze kadar ihracat yapmaktayız. 1. anlayışımız kalite olmak üzere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

www.aydintextil.com.tr/

Demo Talebinde Bulun

Şimdi Ön Başvuru Yaparak İndirim Fırsatını Kaçırmayın!