Aksu Tente

03.03.2018
392
Aksu Tente

AKSU TENTE bir çok ürünü ile dış mekânları güneş ışınlarından, rüzgâr ve yağmurdan koruyarak yaşanılır hale getirmektedir. Açılır kapanır pergola tente sistemleri, açılır kapanır tavan sistemi özel gergi sistemi sayesinde tüm hava şartlarında kullanılabilir. Ayrıca katlanır raylı tentenin yanları katlanır cam ile kapatılarak kış bahçesine dönüştürülebilmektedir. Kullanıcısına özgürlüğü vadeden Aksu Tente bu doğrultuda;

    • Azami müşteri memnuniyeti sağlayarak, onlara kaliteli, değerli, beklentilerin ötesinde bir hizmet sunmak.
  • Hizmet sonrası, sürekli yanlarında olarak işveren ve müşteri sadakatini sağlamak.
  • Kurumsal gelişimini sürdürerek yurt içinde lider, uluslararası pazarda rekabet edebilme yeteneğini geliştirmek yoluyla aranılır olmak.
  • Çalışanlarımızın nitelik ve yeteneklerini geliştirmek.
  • Sosyal sorumluluğumuzun bilincinde davranmak.

AKSU TENTE ve gölge sistemlerinin hedefleri arasındadır.


Kullanıcısına özgürlüğü vadeden Aksu Tente ve gölge sistemleri, açılır kapanır pergola sistemleri, katlanır raylı tente, açılır kapanır tavan sistemleri, Storbox tente, Kasetli tente, Şeffaf Stortente, All Seasons tente serisi, Kış Bahçesi, Dekoratif tente, Maxibox Plus tente, T Model tente, Sunline Pencere tentesi, Summer House ve daha birçok tente çeşidi alanlarında faaliyet göstermektedir. Aksu Tente mekanların şekline ve büyüklüğüne göre farklı tente seçenekleri sunmaktadır. Tüm projelerini kendi bünyesinde imal eden Aksu Tente müşterilerine sınırsız hizmet vermeyi vaad ediyor.

http://www.aksutente.com

Demo Talebinde Bulun

Şimdi Ön Başvuru Yaparak İndirim Fırsatını Kaçırmayın!