Profesyonel Fotoğraf ve Video Çekimi

29.04.2020
1.078

Profesyonel Fotoğraf ve Video Çekimi

Dijital çağda profesyonel fotoğraf ve video çekiminin önemi gün geçtikçe artmaktadır. Fotoğraf, tanıtım filmi ve çeşitli video çekimleri geleneksel pazarlamanızı bir adım daha öne taşıyarak, sektörünüzde öncü hale gelmenize yardımcı olacaktır; keza bu süreç kaliteli yürütülmezse vermiş olduğunuz ürün ya da hizmet olumsuz bir şekilde hedef kitlenize yansıyabilir. ÜZÜMNET olarak bu süreçte, yapılan işleri titizlik ve profesyonellikle hazırlayıp, markanıza değer katarak  dijital çağda da firma değerinizi korumanıza yardımcı olacağız.

Profesyonel Fotoğraf ve Videonun Önemi

Fotoğraf; ürün ya da hizmetlerinizin hedef kitlenize başarılı bir şekilde tanıtmanın, pazarlamanın öncüsüdür. Sergilediğiniz ürünlerin kalitesi tek başına pazarlama alanında yeterli olmayacaktır. İyi yürütülmüş bir sürecin sonunda elde edilen profesyonel fotoğraf ve video çalışmaları, sizi müşteri gözünde iyi yere konumlandırıp, ürününüz hakkında olumlu karar verme sürecini hızlandıracaktır. Markanızı ve hizmetlerinizi daha iyi ifade etmek adına fotoğraf ve video hizmetlerini profesyonel olarak almanız firmanız adına büyük bir önem arz etmektedir.

Her Sektörün Fotoğraf ve Video Dili Ayrıdır

Doğru ayarlanmış bir fotoğraf makinesinin deklanşörüne basmak profesyonel fotoğrafçılık ya da profesyonel video çekimleri yaptığınız anlamına gelmez. Bilindiği üzere her sektörün farklı bir dili ve olması gerekenleri vardır. Ürün çekimlerinde yeterli ışık, ürünün öne çıkarılması; mimari çekimlerde doğru açı; katalog çekimlerinde tüm detayların yakalanması gibi. ÜZÜMNET olarak bu süreçte profesyonel ve donanımlı ekibimiz ile belirtilen unsurların herbirine dikkat ederek süreci yöneteceğimizi belirtmek isteriz.

Profesyonel Video Çekimleri

Reklam ve tanıtım alanındaki bir diğer hizmetimiz ise Profesyonel video çekimleridir. Profesyonel video çekim tekniklerini kullanarak başlıca röportaj, kongre, bayi toplantısı, seminer, eğitim toplantısı, tesis, iç mekan, dış mekan ve birçok alanda  video çekimleri yapmaktayız. Çekilen videoların post prodüksiyon süreci yine sizlerle iletişim halinde kalarak, en iyi sonuç almak için titizlikle yürütülmektedir.

Fotoğraf ve Video Çekimleri İçin Neden ÜZÜMNET’i Tercih Etmelisiniz?

Amatör bir ekip ya da kalitesiz ekipman kullanımı süreci baltalayacak unsurların başında gelmektedir. ÜZÜMNET’i tercih etmeniz için siz değerli müşterilerimize birçok sebep sunabiliriz ancak bu sebeplerden en önemlisi, uzman ekip ve kaliteli ekipman kullanımı ile  süreci titizlik ve profesyonellikle yürütmemizdir.

Uzman Ekip ve Kaliteli Ekipman Kullanımı Nedir?

Süreci bir adım daha öne taşıyacak bir diğer unsur ise uzman ekiple ve kaliteli ekipmanlarla çalışmaktır. Hızla değişen teknolojiye ayak uydurarak, sektörde yapılan yeniliklere ve güncel ekipmanlara hakimiz. Bu sebeple güncel estetik anlayışını her zaman dikkate alarak, müşterilerimize sunmayı görev haline getirmekteyiz çünkü eskimiş bir bakış açısı markanızı geri planda bırakacaktır.

Ayrıca yapılan işlerin ham hali tek başına tanıtım ve verilmek istenilen mesaj için yeterli olmayacaktır. Bu süreçte fotoğraf sonrası optimizasyon, dekupaj, fon montajı, dijital manipülasyonlar; video sürecinde ise kurgu ve çeşitli efekt uygulamalarını yapmaktayız. ÜZÜMNET profesyonel çalışma ekibi olarak sizlere hizmet verebilmeyi heyecan ve sabırsızlıkla beklemekteyiz.

Süreç Boyunca Yanınızadayız

Gerek profesyonel fotoğraf, gerek profesyonel video çekimi sürecinde başladığımız andan itibaren yanınızdayız. Unutmayın, fikirleriniz bizler için önemli olup sürecin çok daha iyi yönetilmesine katkı sağlayacaktır.

Profesyonel Fotoğraf ve Video çekimi desteği almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

“Siz işinizi büyütün, biz markanızı.”

 

Ürün Sipariş Formu

    Demo Talebinde Bulun

    Şimdi Ön Başvuru Yaparak İndirim Fırsatını Kaçırmayın!